Hakkımızda

beyaz-kucuk-fv

Nasıl beşyıldız olduk ?

beyaz-kucuk-fv

Beşyıldız Perde’nin ulaştığı başarının arkasında, müşterilerinin tüm perde ihtiyaçlarına en uygun, en verimli ve en kaliteli çözümleri merkez alan yaklaşımı vardır. Küçük orta ya da büyük ölçekteki tüm projeleri birbirinden ayırmadan, aynı ciddiyetle yaklaşma ve çözüm üretme prensibiyle çalışan firmamız, kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini ve güveni maddi kazanımlarından daha önde tutmaktadır.

Büyük iş merkezleri, oteller, ofisler, üniversiteler, hastaneler, villalar, evler ve rezidanslar için geliştirilen mimari projelerin tamamında, doğru perde kullanımı; kullanılması istenen mekanların ışıklandırması, dekorasyonu, duvarlarında kullanılan renk tonları ve odanın ne için kullanılacağı gibi bir çok detayın en önemli tamamlayıcılarından, hatta olmazsa olmazlarından biridir.

Bu düşünceler ile 27 yıldır hemen hemen her segmentteki mimari proje perde ihtiyaçlarını mimarlarımızla birlikte ve ortak akılla çözüme kavuşturuyoruz.

“İstenilen her detayı büyük bir titizlikle yerine getiriyoruz.”

koleksiyonlarımız

beyaz-kucuk-fv

perde tasarım

halı çeşitlerimiz

duvar kağıdı

rakamlarla biz..

beyaz-kucuk-fv
0
Kayıtlı Müşteri
0
Yıllık Tecrübe
0
Mağaza
0
Kişilik Uzman Ekip

mutlu müşterilerimizden…

besyildiz-logo-beyaz-ss-
  • BEŞYILDIZ PERDE ekibine müşteri memnuniyetine gösterdikleri hassasiyetten ve kaliteli ürünlerinden ötürü teşekkürü bir borç biliriz..

    Didem ŞAHİN idari işler koordinatörü
  • Satış sonrası teknik destek konusunda da hassasiyetiniz için teşekkür ederiz. BEŞYILDIZ PERDE ekibine müşteri memnuniyetine gösterdikleri hassasiyetten ve kaliteli ürünlerinden ötürü teşekkürü bir borç biliriz..

    Eren YOLAY MEDIA MANAGER
  • Profesyonel yaklaşımlarınızdan ve Ürün kalitenizden ötürü sizinle çalışmaktan gurur duyduk...Satış sonrası teknik destek konusunda da hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.

    Mustafa Alper BEŞER CEO
beyaz-kucuk-fv

Ücretsiz Keşif için Bize Ulaşın..

Talep ve Önerileriniz için…

0

Start typing and press Enter to search